Son zamanlarda sürekli rağbet gören konut projeleri, Bayburt’ta da oldukça aktiftir. Bayburt Konut Projeleri sayesin de herkesi Faizsiz ev sahibi yapıyor. 2016’da yapımı tamamlanan Bayburt Görkem Evleri oldukça popülerdir. Görkem Evleri farklı yaşantılara hitap ederken, sosyal ortamları ile herkesi bir arada toplamayı başarmıştır.

Bayburt’un en özel projesi Aydıntepe semtinde yer almaktadır. Aydıntepe, Bayburt’ta yer alan özel bir semttir. Görkem Evleri ile sıra dışı bir yaşantıya dahil olabilirsiniz. Anında teslim imkanları ile Bayburt evlerine peşinatsız ev seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Katılımevim ile güvenilir olarak ev sahibi olmanın farkını hissedeceksiniz.

Qarma Gümüşlük

Farklı konutları ile modern görünüm sağlayan Bayburt konutları, Qarma Gümüşlük konutları ile Karakaya köyünde yer alıyor. 8 konuttan oluşan bu yapı, doğa ile baş başa kalacaklara özel bir imkan sağlıyor. 3+1, 4+1 konut seçenekleri ile herkese hitap etmeyi başarmıştır. Sizlerde bu konutlar ile hayatınıza farklı bir anlam katabilirsiniz. Güzel insanlar ile bu konutlarda komşuluk yapabilirsiniz.

Qarma Gümüşlük konutları modern yapısı ile herkesin ihtiyacını karşılamaktadır. Ebeveyn banyosuna sahip bu konutlar, özel otoparkları ve oyun alanları ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Uygun fiyat seçeneklerine sahip bu evlere katılımevim sayesinde sahip olabilirsiniz. İkiz ve müstakil villa seçenekleri ile aradığınız eve kolaylıkla sahip olacaksınız.

Müstakil Villa

Birbirinden özel ve anlamlı villalar, merkezi ısıtma sistemleri, ferah alanları, kış bahçeleri, cam balkonları, özel giyinme odaları, yatak odaları ve yeşil alanları ile Bayburt Konut projelerine kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Katılımevim ile en özel Bayburt Konut Projelerine zahmetsiz olarak sahip olabilme zevkine dahil olabilirsiniz. 1.350.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan bu konutlar birden fazla özelliğe sahiptir.

140 M2 alana sahip daireler, 3 adet banyo ve 2 garaj seçenekleri ile herkese özel yaşam alanları sunmaktadır. Doğa ile baş başa kaldığınız bu alanlar sizlere huzurlu bir yaşantı sunacaktır. Sizlerde kredisiz ev alma imkanları ile mutlu bir hayata adım atacaksınız. Kredisiz Ev İmkanı sunan katılımevim ile düşük oranlarda evinizi rahatlıkla alabilirisiniz. Böylece kiradan kurtulmak noktasında da önemli bir kazanım elde etmiş olursunuz.