En güncel ve yeni konutları ile Çanakkale sıra dışı konutlara yer vermektedir. Farklı konutları ile herkesin beğenisini toplaya Çanakkale, MediGarden 4 ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. MediGarden ile sizlerde peşinatsız ev sahibi olmaya başlayabilirsiniz. 2018 Aralık’ta yapımı tamamlaman bu konutlar 125.000 TL den başlayan Fiyatlar üzerinden herkese sunulmaktadır.

MediGarden 4 sayesinde bulutların arasında güzel bir yaşantıya dahil olabilirsiniz. Farklı alanları, özel otoparkı ve güvenlik sistemleri ile her insanın hayalini kurduğu evlerden biridir. Çanakkale Konut Projelerine sizler de katılımevim ile sahip olabilirsiniz. 1+1 daire seçeneği ile 50 m2 daire alanlarına sahiptir.

Özel Park Palace Esenler Konutları

Çanakkale Kutlu inşaat tarafından inşa edilen Özel Park Palace Esenler Konutları, esenler mahallesinde yer alıyor. 2018 Aralık tarihinde yapımı bitmiş olan bu konutlar,  anında teslim hizmeti sunmaktadır. 3+1 daire tipi ile geniş ev arayanlara kolaylık sağlayacaktır. 390.000 TL başlangıç fiyatları ile bu özel dairelere kredisiz ev seçenekleri ile sahip olmaya başlayabilirsiniz.

173 m2 ve 177 m2 aralığında yer alan daireler birçok aileye hitap etmektedir. Bireysel kullanım sağlayacaklar da bu daireleri sürekli olarak tercih etmektedir. Toplam kat yüksekliği 2 m olan bu konutlar özel asansörlü yapıları ile yer almaktadır. Mutfakları ve bütün odaları özel yapılara sahiptir. Merkezi uydu sistemleri ile her odada Tv izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Fevzipaşa Konakları

Merkez de yer alan Fevzipaşa konutları 2019 Mayıs ayında yapımı tamamlanmıştır. Normal dairelerin yanında dublex dairelerin de yer aldığı bu proje oldukça popülerdir. 131.750 TL başlangıç fiyatları ile ev alacaklara kolaylık sağlayacaktır. Fevzipaşa konutları ile refah bir yaşantıya dahil olabilirsiniz. Özel yaşam alanları ile herkesin ilgisini çeken bu konutlara sizlerde sahip olabilirsiniz. Anında teslim seçenekleri ile aradığınız daireye kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olmaya başlayabilirsiniz. Ulaşım yönünden ve alışveriş yönünden oldukça avantajlı bu yapılar herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Aileler ve bireyler için uygun olan bu evler ile huzurlu ve özel bir yaşantıya dahil olabilirsiniz.