Modern yapıları ile popüler olan Denizli Konut Projeleri doğayı sizlere sunuyor. Sağlıklı ve dayanıklı yapılara yer veren Lal Residence, popüler konutlara imza atmıştır. Mimarlık projelerinin en özel olan bu projeye kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Denizli merkezde yer alan bu konutlar anında teslim seçenekleri ile herkese hizmet vermektedir.

150 m2 ve 300 m2 aralıklarında yer alan dairelere kolaylıkla peşinat ödemeden sahip olabilirsiniz. 300.000 TL başlangıç fiyatları ile sunulan bu konutlara Katılımevim ile sahip olabilirsiniz. 54 konut bulunduran bu proje, 7 gün 24 saat boyunca özel hizmet vermektedir. Çocuklar için özel oyun parkları ve yaşam alanları bulunmaktadır.

Uzunkent Sitesi 2

Yeşilliğin uyumu Uzunkent sitesinde yer alıyor. 270.000 TL başlangıç fiyatları ile bu projeye kolaylıkla dahil olabilirsiniz. Hemen teslim fırsatları sunan bu proje, özel sosyal alanları sizlere sunuyor. Özel güvenlik sistemleri, yürüyüş alanları, özel yeşil alanları, özel otoparkı ile sizlere özel hizmet sunacaktır.  Merkezefendi Gültepe Mahallesi üzerinde bulunan bu konutlar 135 m2 ve 150 m2 arasında yer almaktadır.

Uzunkent ile geleceğe yatırım yapmak isterseniz, faizsiz ev seçenekleri ile evinizi şimdiden kolaylıkla alabilirsiniz. Özel fiyat seçenekleri ile kolay şekilde ev sahibi olmanın ayrılacağını yaşayacaksınız. Toplamda 5 bloktan oluşan bu yapı 80 konutu içinde bulundurmaktadır. Sosyal yaşantının en özel hali bu projede sizlere sunulmaktadır.

Uzun Yaşam Konutları

Ferah ve geniş bir yaşantıya dahil olmaya Uzun Yaşam Konutları ile sahip olabilirsiniz. Anında teslim edilen bu konutlar, 3+1 konutları ile sizlere özel hizmet sunacaktır. 192 ve 194 m2 sahip olan daireler de kolaylıkla ev sahipliği yapıyor. Özel dış cephe yapıları ile, işi yalıtımını en üst düzeye çıkarmaktadır. 1. Sınıf malzemeleri ile yapılan bu konutlar oldukça dayanıklıdır.

575.000 TL’den başlayan fiyatlarla bu projelerde kolaylıkla yerinizi alabilirsiniz. Peşinat ödemeden Kredisiz Ev sahibi olmak için sizlerde Katılımevim üzerinden kolay başvuru yönetmelerine dahil olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz Denizli projelerine sizlerde düşük peşinatlar yardımı ile sahip olacaksınız. Özel kat planları ve zengin yapısı ile lüks bir hayat sunmaktadır.