Son günlerde ev sahibi olmak isteyenlerin talep gösterdiği bir firma olan eminevim, insanların ev almasını sağlayan bir sistemdir. Türkiye ve Dünya içinde ilk defa yapılan bu organizasyon ile kişi faiz ödemeden istediği yerde eminevim aracılığı ile ev alabilmektedir. İmece ve yardımlaşmaya dayanan eminevim organizasyonu, Elbirliği Sistemi olarak da adlandırılır.

Günümüzde ev almak insanlar için zor bir işlemdir. Ev fiyatlarının pahalılığı, toplu para bulma zorluğu gibi sebeplerden dolayı ev sahibi olmak zor bir hale gelmiştir. Evim Evim ile faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür. Organizasyona katılmak için, peşinatlı ve peşinatsız evlerden almak istediğinizin değerini belirlemeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra sistem tarafından taksit ve vade seçenekleriniz belirlenir. Eminevim ile çekilişli veya çekilişsiz ev sahibi olunmaktadır.

Eminevim Nasıl Çalışır?

Emimevim organizasyon sisteminin çalışma sistemi basittir. Ev almak ve Evim Evim sisteminden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle satın alacağı evin değerini belirlemesi gerekmektedir. Eminevim organizasyonunun çeşitli ev alma sistemleri vardır. Bu sistemlerden en çok tercih edileni çekiliş sistemli olandır. Bu sistem ile en kısa sürede faizsiz ev sahibi olmanız mümkündür. Çekilişli sistemde kişi, ödeyebileceği peşinat miktarını ödedikten sonra kalan miktar organizasyon tarafından taksitlenip vadelenir. Yapılan çekilişler sonucunda ilk ay bile ev sahibi olunabilir.

Eminevim Giriş

Uzun zamandır müşterilerine hizmet veren eminevim organizasyonu ev almak isteyen kişilere faizsiz ev alma seçenekleri sunuyor. Eminevim sistemi, faiz almadan ev sahibi yapma prensibiyle çalışıyor. Sisteme giren insanlar hem ev sahibi oluyor hem de diğer insanların herhangi bir faiz ödemeden ev sahibi olmasını sağlıyor. Firma, bayilikleri, telefon şubesi ve internet şubesiyle eminevime giriş yapmak isteyen müşterilere yardımcı olmaktadır.

Eminevim Hesaplama?

Eminevim sistemine başvurarak ev almak isteyen kişilerin hesaplamaları çeşitli şekillerde yapılıyor. Öncelikle kişiler almak istediği evin fiyatını belirtiyor. Ardından taksit ve peşinat konuları görüşülüyor. Ödenen paralar firmanın havuzunda toplanıyor ve her at noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle veya çekilişle biri ev sahibi oluyor. Eminevim organizasyonunun taksit hesaplamaları ise firmanın bilgisayar programları tarafından yapılmaktadır. Belirlediğiniz taksit ayı tutarınca kişi sizin grubunuzda olmaktadır.

Eminevim Kampanyaları

Eminevim sistemi ev sahibi olmak isteyen insanlara çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Firmayı başkalarına tavsiye edenlere çekilişle ödüller veren eminevim çeşitli faizsiz ev alma kampanyaları sunarak ev almayı kolaylaştırmaktadır. Eminevim kampanyalarına internet sitelerinden ulaşılabilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam