A young couple in love in front of their new home

Türkiye’de milyonlarca kiracı bulunmaktadır. Dar gelirlinin günümüz koşullarında ev alma hayallerinden yola çıkarak bunu hedef haline getiren Katılımevim, bugüne kadar bir çok insanı istedikleri evlere kavuşturmuştur.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim; küçük birikimlerinizin tasarrufa dönüşmesini sağlayarak, hayal olan ev ya da arabaya kavuşmanızı kendisine hedef kılmış ve bu  amaçla kurulmuştur.  Vade farkı olmadan faizsiz ev almanın en güvenilir yolu olan Katılımevim, böyle borç yükü altında kalmadan, faiz derdiyle uğraşmadan en kısa yoldan ev almayı kolaylaştırmaktadır.

 

Katılımevim Yöntemleri

Günümüz şartlarında, bankalardan  faizsiz ev kredisi almak mümkün değildir. Ödenilen ev bedeli, faizlerle birlikte maalesef iki katına çıkmakta bu da kiracıya fazladan yük getirmektedir.Oysa Katılımevimde uygulanan modellerle her kişinin bütçesine uygun ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.

Katılımevimde üç model bulunmaktadır. Bunlar;

  • Çekilişli sıralama yöntemi
  • Peşinatlı serbest ödeme
  • Peşinatsız serbest ödemedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevimden, her Türk vatandaşı, geliri ölçüsünde istediği modelden yararlanarak Türkiyenin istediği herhangi bir yerinden ev satın alabilir.

 

Katılımevim Araba

Katılımevim farkıyla vadeli araba almak da mümkündür. Böylece kişiler hayal ettikleri araçlara Katılımevim modelleri ile kolayca sahip olabilmektedir.Galeri aracılığıyla senetle araba almak risk taşır. Aracın ödeme zorluğunda , satılma olasılığı vardır. Üstelik ödenen ücretler geri alınamayabilir.Oysa Katılımevim farkıyla taksitle araba almanın ayrıcalığını yaşamak mümkündür.

Katılımevim Şubeleri

Faizsiz konut kredisi almanın imkansız olduğu aşikardır. Bu nedenle, faizsiz ev almak için en kolay yol Katılımevim’in size en yakın şubesini ziyaret etmeniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.