Son günlerde ev sahibi olmak isteyenlerin talep gösterdiği bir firma olan Katılımevim, insanların ev almasını sağlayan bir sistemdir. Türkiye ve Dünya içinde ilk defa yapılan bu organizasyon ile kişi faiz ödemeden istediği yerde Katılımevim aracılığı ile ev alabilmektedir. İmece ve yardımlaşmaya dayanan Katılımevim organizasyonu, Elbirliği Sistemi olarak da adlandırılır.

Günümüzde ev almak insanlar için zor bir işlemdir. Ev fiyatlarının pahalılığı, toplu para bulma zorluğu gibi sebeplerden dolayı ev sahibi olmak zor bir hale gelmiştir. Katılımevim ile faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür. Organizasyona katılmak için, peşinatlı ve peşinatsız evlerden almak istediğinizin değerini belirlemeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra sistem tarafından taksit ve vade seçenekleriniz belirlenir. Katılımevim ile çekilişli veya çekilişsiz ev sahibi olunmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim organizasyon sisteminin çalışma sistemi basittir. Ev almak ve Katılımevim sisteminden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle satın alacağı evin değerini belirlemesi gerekmektedir. Katılımevim organizasyonunun çeşitli ev alma sistemleri vardır. Bu sistemlerden en çok tercih edileni çekiliş sistemli olandır. Bu sistem ile en kısa sürede faizsiz ev sahibi olmanız mümkündür. Çekilişli sistemde kişi, ödeyebileceği peşinat miktarını ödedikten sonra kalan miktar organizasyon tarafından taksitlenip vadelenir. Yapılan çekilişler sonucunda ilk ay bile ev sahibi olunabilir.

Katılımevim Giriş

Uzun zamandır müşterilerine hizmet veren Katılımevim organizasyonu ev almak isteyen kişilere faizsiz ev alma seçenekleri sunuyor. Katılımevim sistemi, faiz almadan ev sahibi yapma prensibiyle çalışıyor. Sisteme giren insanlar hem ev sahibi oluyor hem de diğer insanların herhangi bir faiz ödemeden ev sahibi olmasını sağlıyor. Firma, bayilikleri, telefon şubesi ve internet şubesiyle Katılımevime giriş yapmak isteyen müşterilere yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim sistemine başvurarak ev almak isteyen kişilerin hesaplamaları çeşitli şekillerde yapılıyor. Öncelikle kişiler almak istediği evin fiyatını belirtiyor. Ardından taksit ve peşinat konuları görüşülüyor. Ödenen paralar firmanın havuzunda toplanıyor ve her at noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle veya çekilişle biri ev sahibi oluyor. Katılımevim organizasyonunun taksit hesaplamaları ise firmanın bilgisayar programları tarafından yapılmaktadır. Belirlediğiniz taksit ayı tutarınca kişi sizin grubunuzda olmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim sistemi ev sahibi olmak isteyen insanlara çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Firmayı başkalarına tavsiye edenlere çekilişle ödüller veren Katılımevim çeşitli faizsiz ev alma kampanyaları sunarak ev almayı kolaylaştırmaktadır. Katılımevim kampanyalarına internet sitelerinden ulaşılabilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.