Katılımevim ev sahibi olmak ve taksitle araba almak gibi hayalleri olan kişilerin bir araya gelerek elbirliği ile hayallerine kavuşmaları için çalışan bir finansal kuruluştur. Kişiler uzun yıllardır sektörde öncü firma olan Katılımevim ile kira öder gibi evlerini alarak çok daha rahat bir yaşam sürmeye devam etmektedir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim hiç peşinatsız ev almak isteyenlerin, elinde bir birikimi olmadan senetle araba almak isteyenlerin akın akın gelerek kısa zamanda araba ve evlerine kavuştuğu oldukça güçlü bir finansal kuruluştur.

Katılımevim Ödeme Yöntemleri

Katılımevim ile faizsiz ev imkânlarından faydalanarak kısa sürede kendi evinize taşınmış olacaksınız. Hangi kuruluşa ev almak istediğinizi söyleyerek giderseniz gidin faizsiz ev kredisi seçeneğinin olmadığını göreceksiniz. Ama Katılımevim’in işi para satmak değil birlikte ev ve araba sahibi olmayı sağlamak olduğu için kolaylıkla faizsiz konut kredisi öder gibi ev sahibi olmaktasınız.

Katılımevim müşterileri için çekilişli sistem, kısa vadeli sistem, kira destekli sistem, değer artan konutun yeniden değerlendirildiği sistem, çekilişsiz sistem, vade ortalı ve peşinatlı veya peşinatsız sistemler ile hizmet vermektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Neler?

Katılımevim’in sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmanız için Türk vatandaşı olmanız yeterlidir. Kimliğiniz ile Katılımevim şubelerine başvurup hayallerinizi anlatın ve gerisini uzmanlara bırakınız. Gereken sisteme sizi dâhil ederek hemen ödeme planınız oluşturulmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim güvencesi ile isterseniz sıfır isterseniz de ikinci el araç alabileceğiniz sistemlerde bulunmaktadır.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim Türkiye genelinde en çok şubeye sahip olan finanse kuruluşlarındandır. Her ilde, her ilçe de hatta hemen hemen her semtte şubesi bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.