Birçok insan peşinatsız ve Faizsiz bir şekilde ev almak istemektedir. Ev almak için öne sürülen farklı yöntemlerde ise bu durum oldukça zordur. Ev, iş yeri, araba ve arsa almak için geliştirilen bazı sistemler vardır. Finans sistemi aracılığıyla oluşturulan bu sistemlerde katılımcılar birbirlerini yardımcı olarak ev alınmasına katkı sağlar. Katılımevim, ana fikrini altın günü uygulamalarından alan bir finans destek firmasıdır.

Katılımevim Nasıl Çalışır

Finansman desteği sunan kurumun katılımcıları için özel olarak geliştirdiği sistemler bulunmaktadır. Bu kapsamda üç farklı metotla sisteme dahil olunması gerekir. Bu yöntemler arasından kişi ev almak için kendisine en uygun yöntemi tercih etmelidir. Bu yöntemler şunlardır:

  • Peşinatlı Serbest Ödeme
  • Peşinatsız Serbest Ödeme
  • Çekilişli Sıralama

Katılımevim Giriş

Katılımevim Türkiye’nin her yerinden beğenilen evin alınabilmesi için katılımcılara destek sağlamaktadır. İster gayrimenkul ister araç satın alımları olsun sisteme başvurulabilir. Bu sisteme giriş için TC vatandaşı olması yeterlidir. Ek bir şart aranmaz. İsteyen herkes Katılımevim ayrıcalığını yaşayarak ev sahibi olabilir.

Katılımevim Hesaplama

Ev almak için çoğunlukla gerekli kılınan peşinat ödemeyi zorunluluktan çıkaran Katılımevim, peşinat ödemek isteyen katılımcılara ayrı peşinatsız ev almak isteyen katılımcılara ayrı kampanyalar düzenlemektedir. Ayrıca bu bağlamda yapılan taksitlendirmelerde de kişinin gelir durumu ve ödeme gücü dikkate alınmaktadır. Katılımevim hesaplama yöntemlerine dair bilgi sahibi olabilmek amacıyla ayrıntılı bir araştırma yaparsanız; kendi gelir durumunuza en uygun şekilde kredi alabilmeniz de mümkün olacaktır. Böylece aile bütçenizi çok fazla zorlamadan rahat bir şekilde ev sahibi olabilmeniz de mümkün olacaktır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim kapsamında, ev sahibi olmak için geliştirilen yöntemlerden birine dahil olan kimse, istediği herhangi bir kampanyadan gelir durumuna göre yararlanma hakkında da sahiptir. Her bütçeye uygun kampanyalar bulmak mümkündür. Ev sahibi olmanın çok sayıda farklı alternatif seçeneğinin bulunduğu bilinmekle birlikte Katılımevim firmasının sunmuş olduğu seçeneklerin oldukça avantajlı oldukları bilinmektedir. Bu avantajlardan yararlanmak için firmanın kampanyalarını yakından takip etmek önemli kazanımları da birlikte getirecek bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.