Ülkemizde kendi evini almak için yeterli peşinata sahip olamadığı için hayallerini gerçekleştiremeyen oldukça fazla aile bulunmaktadır. Tam da bu meseleye çözüm üretmek için yıllar önce ortaya katılım modelini koyan Katılımevim çıkmıştır. Katılımevim Katılımevim olarak da bilinen firma sektörün öncüsü olduğunu hizmet kalitesi ve yüksek standartları ile göstermektedir. Peşinatsız ve faizsiz ev almanın öncüsü Katılımevim ile evinize sahip olabilirsiniz.

Katılımevim  Giriş

Faizsiz katılım modelinin öncüsü olan Katılımevim oldukça basit bir mantıkla çalışmaktadır. Kadınların altın günü uygulamasını örnek alan bir model geliştirmiştir. Ev almak isteyen ve aynı tutarlarda ödeme yapabilecek kişileri bir araya getiren Katılımevim  sistemi oldukça kullanışlıdır. Sektörün öncüsü Katılımevim sistemine giriş yapmak için organizasyon ücretini ödeyerek kolayca dahil olabilirsiniz.

Katılımevim  Kampanyaları

Sektörün öncüsü olması sebebiyle en yeni model ve geliştirmeleri sağlayan Katılımevim kullanıcılarına;

  • Çekilişli Sistem,
  • Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem,
  • Kira Destekli Çekilişli Sistem,
  • Değer Artışlı Çekilişli Sistem ile hizmet sağlamaktadır.
  • Bununla birlikte Peşinatlı Sistem ve Vade Ortası Sistem olarak Çekilişsiz Modeller de sunmaktadır.

Bu kampanyalar ile ev sahibi olmak isteyenlere uygun fırsatlar sunmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız ev almanın en güvenilir adresi olan Katılımevim güvencesi ile yardımlaşma usulü ile ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim  Ev Alma

Çeyrek asırdır kullanıcılara peşinat, faiz ve ara ödeme talep etmeden hizmet sağlamakta olan Katılımevim  ile ev almak oldukça kolay. Yapmanız gereken öncelikle alabileceğiniz ev tutarını belirlemek olmalıdır. Sonrasında evinizi erken teslim almak için dilerseniz peşinat ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte belirlediğiniz tutarı ödeyebileceğiniz vadeyi de belirleyerek size uygun pakete dahil olmanız durumunda evinize sahip olmak için ilk adımı atmış olacaksınız.

 

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.