Katılımevim kişilerin faizsiz ve kredisiz ev, araba, iş yeri ve arsa sahibi olmasını sağlar. Banka kredisi ve yüksek faiz oranları olmadan ev sahibi olmanın en kolay yoludur. Katılımevim’e kiracılar, evini değiştirmek isteyenler, yeni evlenenler ve birikim yapmak isteyen herkes katılabilir. Türkiye’nin neresinde olunursa olunsun ev sahibi olunabilir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim müşterilerine sunduğu 4 farklı model ile ev almak isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Rahat model, hızlı model, sabit model ve esnek modelden bütçenize ve ödemelerinize uygun olanı seçerek birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Peşinat ödeyip ödemeyeceğinizi, ödeme koşullarını ve alacağı tutarı da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Katılımevim Giriş

Katılımevim’i tercih eden kişiler ilk olarak satın almak istedikleri evin fiyatını belirler. Daha sonra aylık ödeyecekleri taksit miktarı belirlenir. Kendilerine uygun bir modele dahil olurlar. Bu modele göre ödemelerini yapmaya başlarlar. Teslim zamanı geldiğinde ise evim evim güvencesi ile evlerine sahip olurlar.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim’de evin veya arabanın fiyatına bağlı olarak bir katılım ücreti ödenir. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödenmez. Katılımevim’in en çok tercih edilen modeli olan rahat modeldir. Bu model için 60 kişilik katılımla 100.000 Tl değerindeki bir ev için örnek hesaplama aşağıdaki gibidir.

Evin Değeri:100.000 TL

Peşinat:Yok

Taksit: 1.666 TL

Katılım Bedeli: 10.000 TL

Faiz: Yok

Toplam Maliyet: 110.000 TL

Bu örnek için en fazla ev değeri 500.000 TL olur. 1 ile 28 ay arasında teslimat yapılır. Teslimattan sonra taksitlerde evin bedelinin binde beş oranında artış olur. Peşinat verilirse teslim süresi peşinat miktarınca öne alınır. Katılım bedeli peşin satışlar içindir. Kontenjanı sınırlı sayıdadır. 

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim avantajlı modellerinin yanı sıra ev sahibi olmak isteyenlere birçok kampanya da sunuyor. Erken teslim kampanyası ile taksitleri hızlı ödeyerek evinize daha erken kavuşmanızı sağlıyor. Az az öde kampanyası sayesinde ödeme zorluğu yaşayanların az miktarda taksit ödemesine imkân veriyor. Ekonomiye tam destek kampanyası ile katılım bedellerinde indirim yapıyor. Bunlar dışında öğretmenlere özel kampanyası da bulunuyor.