Katılımevim herkesin hayallerini yaşaması gerektiğini düşünerek kurulmuş bir firmadır. Katılımevim kişiler ev sahibi olmak istediklerinde onlara en uygun seçenekler ile hizmet vererek ödemeler sırasında zorlanmadan ev, arsa, işyeri sahibi olmalarını sağlamaktadır. Katılımevim farklı uygulamaları ile kişileri hiç yormadan sanki kira öder gibi ev sahibi olmanın kapılarını açmaktadır. Kendinizi Evim Evim güvencesine bırakarak ülkemizin dilediğiniz her şehrinden ev alabilmektesiniz. Hatta sadece ev değil dilediğiniz işyeri ve arsa da bu sistem içerisine dahildir.

Katılımevim tüm gelir guruplarını hedef alan bir strateji ile müşterilerine hizmet vermektedir. İsterseniz asgari ücret ile çalışan olun isterseniz de şirket sahibi herkes için uygun bir planlama mutlaka bulunmaktadır. Firma finansal olarak kişileri yormadan hayallerine kavuşmalarını hedeflemektedir. Bu nedenle ister peşinatınız olsun isterseniz olmasın istediğiniz gayrimenkulü alabilmektesiniz. Her müşterisini düşünen firma olurda işleriniz yolunda gitmez ve ödemeleriniz yapamazsanız taksitlerinizi dondurmaktadır.

Katılımevim güvencesi ile tanışmak ve bu aileye dahil olmak için 18 yaşınızdan büyük olmanız ve kimliğinizin olması yeterlidir. Ülkemizden ve farklı ülkelerden bu büyük aileye kolaylıkla katılabilmektesiniz.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim size özel düzenlenen ve faizsiz ödeme planları ile çalışmaktadır. Pek çok sistemden farklı olarak Katılımevim tüm müşterilerinin haklarını korumaya yönelik bazı küçük dokunuşlar yapmaktadır. Mesela evlerini teslim ettiği kişilerin evine satılamaz kaydı koyarak gurupta var olan diğer kişilerin haklarını korumaktadır. Kişiler Katılımevim ile ilk tanışmalarında onlara tüm sahip olduğu halklar detaylıca anlatılmaktadır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim ev almak isteyen herkesin işini kolaylaştıran bir firmadır. Katılımevim sistemlerine giriş yaptığınız zaman farkı hemen görmeye başlayacaksınız. Çünkü taksitlerinizi siz belirliyorsunuz. Peşinatınız var ya da yok yine ev, arsa, işyeri almanıza engel olmamaktadır.Eğer bu büyük aileye katılmak isterseniz kimliğiniz ve hayallerinizi alıp size en yakın şubeye gitmelisiniz. Size en uygun olan modele katılımınız sağlanacaktır.

Katılımevim ile çalışmak isterseniz size sıralı, serbest, hızlı sıralı ve konut değer artışlı modeller arasından en uygunu belirlenmektedir. Sizde hayatınızı askıya almadan kolaylıkla hayallerinize kavuşmanın keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim ülke genelinde hizmet verdiği için satın alacağınız ev, arsa ve işyerine özel olarak hesaplamalar uzman finansörlerce yapılmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim dönemsel olarak farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları internet sitesinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.