Ev sahibi olmak isteyen herkesi hayali uygun fiyat avantajı ile ve kira öder gibi ayırdığı bütçesi ile bir ev alabilmektir. Bu hayali gerçekleştirmek için kurulan Katılımevim, sunduğu faizsiz ve taksitli ödeme olanaklarıyla, herkesi ev ve araba sahibi yapmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, kefilsiz, banka kredisiz, faizsiz ev, araba, arsa almak isteyenler için finansal destek sağlayan bir kuruluştur. Üstelik bunu yaparken faiz talep etmez. Katılımevim, kolay yoldan ev almak ve hayallerine kavuşmak isteyenler için en güvenilir yoldur. Bu sistemde, müşteriler istedikleri zaman projeden ayrılma hakkına sahiptirler.

Katılımevim Kimindir?

İstanbul da hizmet sunan Katılımevim; Serdar Turhan öncülüğünde kurulmuş bir kurumdur.

Katılımevim Yöntemleri

Ev almak için banka kredisi başvurusunda bulunanlar için peşinatsız ev almak mümkün değildir. Çünkü bankalar kredi vermeden önce evin satış bedelinin  %20-25’lik kısmını müşterinin karşılanmasını talep eder. Oysa Katılımevimde peşinatlı ya da peşinatsız olarak sunulan üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri çekilişli yöntem, diğeri sabit planlı yöntem, en son yöntem ise konut değer artışlı yöntemdir.

Çekilişli yöntemde, 12 aydan 365 aya varan taksitlerle hiç faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür. Noter huzurunda yapılan çekilişle evler sahiplerini bulmaktadır. Sabit planlı yöntemde peşinatlı ya da peşinatsız olarak müşterinin isteğine göre belirlenen taksit tutarları ile ev sahibi olmaktır.Konut değer artışlı yöntemde ise, müşteriye teslim tarihinde sunulacak evin değerinin artması halinde, hizmet bedeli alınmadan projenin %20 si kadar artış yapılmasıdır.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Banka aracılığıyla faizsiz konut kredisi almak mümkün değildir. Üstelik her başvuruda bulunan müşteriye kredi çıkmayabilir.  Oysa Katılımevimde her Türk vatandaşı hayallerindeki ev ve arabaya sahip olabilir. Kişi gelirine göre katılmak istediği kampanyaya başvurabilir.

Böylece faiz derdi olmadan, senetle araba alma riskine girmeden, Türkiye’nin her yerinden başvurular değerlendirilmektedir.

Katılımevim Araba

Taksitle araba sahibi olmak isteyenler içinde Katılımevim güvenilir bir seçenektir. Kredisiz, peşinatsız, hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için Katılımevim farklı avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Vadeli araba almanın en güvenilir yolu Katılımevimdir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.