Katılımoto sistemi faizsiz ve Türkiye’nin her yerinden kişileri araba sahibi yapan bir sistem olarak yıllardır insanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Birbirinden farklı vadeli araba seçenekleri ile herkesin faydalanabileceği bir sistemdir.

Katılımoto Nedir

Kişinin kendi bütçesine göre ödemeleri belirleyebileceği faizsiz satın alma ile istenen aracı alabilme imkânı sağlayan sistemin adı Katılımoto adıdır. Vadeli ve senetle araba seçeneklerinden faydalanmak ise oldukça kolaydır.

Katılımoto Yöntemleri

Katılımoto talep edilen araç bedelinin taksit sayısına bölünmesi ile oluşan miktar kadar katılım sağlanan bir gruptan o kişinin araba alabilmesi adına ödeme yapılır.  Grupta ne kadar kişi varsa taksit sayısı ile eşit olacak şekilde düzenlenmektedir. Bu şekilde herkesin maksimumda son taksitini ödeyene kadar geçen sürede araç sahibi olması sağlanmaktadır. Taksitle araba almak Katılımoto ile oldukça kolay bir hale getirilmiştir.

Katılımoto  Katılım Şartları Nedir

Katılımoto ile almak istediğiniz arabayı ve taksit seçeneklerini belirlemeniz yeterlidir. Bunun haricinde katılım şartı aranmamaktadır. Peşinat, taksit ve ara ödemeleri kendinize uygun bir şekilde belirlediğinizde gayet hızlı ve güvenli bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz.

Katılımoto Araba

Katılımoto ile Türkiye’nin her yerinde istediğiniz arabayı alma şansını yakalarsınız. Öncelikle aralacağınız arabayı sistemden belirlemeniz ve daha sonra hangi yöntemle ödemek istediğinize karar vermelisiniz. Aslında oldukça kolay ve herkesin rahatça anlayabileceği bir şekilde düzenlenmiştir.

Katılımoto Şubeleri

Katılımoto olarak Türkiye’nin hemen her alanına yayılmış bir politika izlenmektedir. Size en yakın şubeyi rahatlıkla bulabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Tıpkı Katılımotoevim’de olduğu gibi Katılımoto  kurulduğu ilk yıllardan beri şube sayısını hızla artırarak yurdun her bir yanında faaliyetlerine hızla devam etmiştir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.