Pek çok insan ev ya da araba alabilmenin hayalini kurarlar. Ancak bu hayalleri gerçekleştirecek bütçeleri olmayabilir. Bazı kişiler için günümüz koşullarında belirli bir birikim yapabilmek o kadar da kolay olmamaktadır. Bundan dolayı pek çok insan hayalini kurduğu bir ev sahibi olmak ve kiradan kurtulmak hayalini erteleyebilmektedir.

Katılımevim ile birikim yapan kişiler kira öder gibi kolay bir şekilde istediği ev ya da arabayı alabilmektedir. Faizsiz ev ya da araba almak böylece bazı kişiler için daha kolay olmuştur.

Katılımevim Nedir?

Yıllarca hayalini kurduğunuz ev ya da arabayı alabilmek Katılımevim ile her bütçeye uygun aylık taksit miktarları ile daha kolaylaşmıştır. Katılımevim ev almak veya araba sahibi olmak isteyen kişilerin bütçelerine göre ödemelerine farklı çözümler sunmaya çalışmaktadır. Ev ya da araba almak için peşinat ödeyecek bir birikimi olmayan kişilerde peşinatsız ev ya da araba alma imkanı yakalamışlardır. Yine faizsiz konut kredisi ile ev alma fikri olan insanlarda tercih etmektedirler.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim  ev ya da araba satın almak isteyen müşterilerine ödemelerinde bütçelerine uygun şekilde çözümler üreten bir şirket olup bireysel Katılımevim planı ile grup Katılımevim planları bulunmaktadır. Katılımevim  bireysel Katılımevim planına bireysel olarak, grup Katılımevimu planlarına da grup şeklinde katılım sağlanmaktadır. Vadeli araba ya da ev almak istemeyen kişiler vadesiz bir şekilde Katılımevim ile ev ya da araba alabilmektedir. Faizsiz ev kredisi kolaylığı ile Katılımevim’den bütçenize uygun ödeme planı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim toplumun her kesime hitap etmektedir. Taksitle araba ya da ev almak isteyen kişilerin de en fazla tercih ettiği şirketler arasında bulunmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim araba alma konusunda da müşterilerine hizmet veren bir şirkettir. Faizsiz ve senetle araba sahibi olmak isteyen müşterilerine peşinatsız ve faizsiz bir şekilde araba sahibi yapmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.