Birikmiş tasarrufu olmayan kişiler ev almak için taksitle ev sahibi olma seçeneklerini araştırırlar. Banka konut kredisi ev finansmanı için ilk akla gelen seçenek olsa da konut kredisinde faiz oranının yüksek olması ev sahibi olacak kişileri Katılımevim ile ev sahibi olma seçeneğine yöneltmiştir. Kredisiz ve peşinatsız ev finansmanı sağlayan seçenek olan Katılımevim ev sahibi olamayacağını düşünen bir çok kişiyi ev sahibi yapmıştır. Katılımevim sistemi sayesinde hem kendi evinde oturan kişi sayısı artmış hem konut piyasası hareketlenmiştir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ev alma düşüncesinde olan kişinin zorlanmadan ev taksitlerini ödeyebileceği bir sistem olan Katılımevim de Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fone ve Relax Mod olmak üzere üç finansman sistemi vardır. Bu üç finansman sistemi kredisiz ve faizsiz olarak ev sahibi olma fırsatı sunan finansman seçenekleridir. Çekiliş fonu kira öder gibi belli tutarda taksit ödemeleri ile ev sahibi olmayı düşünen kişilerin bir araya gelerek her ay noter huzurunda yapılan çekiliş ile ev sahibi olunmasıdır. Çekiliş fonu Katılımevim’in en çok tercih edilen sistemidir.

Katılımevim Giriş

Katılımevim sistemine giriş yapıp ev sahibi olmak çok kolaydır. Kimlik belgesi dışında bir belgeye gerek olmadan sisteme rahatlıkla ve kısa zamanda giriş yapılmaktadır. Katılımevim ile ev finansmanı sürecinde,  ev finansman sistemlerinde olduğu gibi teminat, kefil v.b. prosedürlerle zaman kaybı olmaz. Katılımevim’e giriş için sadece Fon Katılım Bedeli adı altında bir ödeme alınır. Bu ödeme dışında herhangi bir ödeme talep edilmez.

Katılımevim Hesaplama

Ev alırken peşinat ödeyebilecek olan kişiler ya da peşinat ödeyemeyecek olan kişiler için Katılımevimde farklı ödeme planları vardır. Ev alacak kişinin ödeyeceği peşinata göre ve ödeyebileceği taksit tutarlarına göre Katılımevim’in uzman danışmanları tarafından kişiye özel ödeme planı hazırlanabilmektedir. Evim evim sistemi

Katılımevim Kampanyaları

Kredisiz ve faiz ödemeden ev almanın en kolay yolu olan Katılımevim ile ev dışında araba ve arsa da kredisiz, faizsiz ve peşinatsız olarak alınabilmektedir. Ayrıca farklı bir finans şirketinden Katılımevim’e de herhangi bir maddi kaybınız olmadan geçiş yapabilir ve Katılımevim finansman seçenekleri ile ev, araba ve arsa sahibi olunabilmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.