Her türlü ilanlarınız için internet ortamındaki platformlarda dolaşırken çözüm bulmanız mümkün. Bu sektör son yıllarda atağa geçerek zaman kaybını azaltarak, kaliteyi üst seviyelere çıkardı. İnternet üzerinden sahibinden satılık ev ararken, güvenilir ve uygun niteliklere sahip olan sitelerden biri de Zingat’tır. Piyasadaki açığı kapatmak amacıyla yola çıkan firma, sektörde popülerliğini koruyor.

Zingat online hizmet vererek, müşterilerin para ve zaman kaybına uğramadan kolayca ev veya arsa bulabileceği bir ortam olarak internette yerini alıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan sistemi ile kriterlerinize uygun sahibinden kiralık ev, dükkân ve arsa gibi taşınmazları bulabileceğiniz Zingat sorgulama ekranı ile de hizmet sunuyor. Bu kolaylık sayesinde size hitap etmeyen yüzlerce emlak ilanı arasında saatlerinizi harcamamış olursunuz.

Zingat ile Zahmetsiz Ev Arayışı

Zingat’ta siz değil danışanlar size hizmet için çalışırlar. En uygun satılık ev seçeneklerini bulduğu zaman size yönlendirerek ihtiyacınıza cevap verir. Kısaca kaliteli hizmete zahmet çekmeden ulaşırsınız. Ayrıca Zingat gayrimenkul alanında bir ilke de imza atarak ar-ge çalışmalarına da katkı sağlıyor. Bu bağlamda gerçek alıcılar ile satıcıların birbirleriyle eşleşmeleri sağlanıyor. Kısaca Zingat ile en kaliteli hizmet internet üzerinden müşterilerine zahmetsiz bir şekilde ulaştırılıyor.

Zingat’ta satılık veya kiralık ev ilanları dışında hizmetlere de yer verilmiştir. Evimin değeri ve yaşam skor bunlardan sadece ikisi. Evimin değeri hesaplaması ile alacağınız evin konumu, kat bilgileri ve oda sayısı gibi bilgileri girerek ortalama değeri öğrenmeniz mümkün oluyor. Tabii burada elde edilen sonuçlar tahmini olarak çıkartılıyor. İkamet edeceğiniz konumu harita üzerinden seçerek belirleyebiliyorsunuz.

Zingat Konum ve Sosyal Aktivite Hizmeti

Evinizin yakınındaki sosyal aktiviteleri ve yaşam alanlarını kolayca öğrenebileceğiniz hizmet oldukça revaçta. Harita üzerinden konumuna göre seçeceğiniz ev ilanı ile istediğiniz yerde gayrimenkul almak oldukça kolay. Günümüzde her işlemin internet üzerinden yapıldığını göz önünde bulundurursak bu proje oldukça ses getirecek gibi gözüküyor. Emlak konusu oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Gittikçe artan nüfusa bağlı olarak da günden güne arz-talep konusunda yol kat ediyor. Piyasadaki projelerin, ihtiyacı karşılamak amacıyla hızla bitirilmeleri için çaba sarf ediliyor. Zingat Doğuş grup ve Reidin ortaklığında piyasaya girerek bu açığı kapatmayı hedefliyor.